Vánoční taneční vystoupení

Naše vánoční besídka

Naše vánoční besídka proběhla poslední den před vánočními prázdninami.

Když jsem přišel do školy, byla už hezky vyzdobená třída. Všechny lavice byly uprostřed a na nich ležely talíře s cukrovím. Také hrály vánoční koledy a byly zapáleny svíčky, které hezky provoněly třídu.  Všichni jsme si sedli kolem stolu, takže jsme si připadali jako v restauraci. Každý z nás měl také donést trochu cukroví a dárek pro kamaráda. Také jsme si mohli donést vlastní hry. Můj nejlepší kamarád donesl karty a Double a o přestávkách jsme vždy hráli.

První hodinu pustila paní učitelka na interaktivní tabuli vánoční koledy a některé jsme si taky zazpívali.  Potom paní učitelka obešla všechny žáky s lístečky a každý si musel poslepu vylosovat číslo dárku. Dárky měly také čísla a podle těchto čísel jsme si pro ně chodili. Dárky byly přichystány pod naším malým vánočním stromečkem. Někteří byli hodně překvapení, když dárek rozbalili!  Po druhé hodině jsme se všichni přesunuli do tělocvičny, kde jsme viděli tři taneční vystoupení a potom jsme hráli vánoční přehazovanou.  Celý den se nám moc líbil a už teď se těšíme na další! Nejlepší však bylo, že další den začínaly vánoční prázdniny!

Tomáš Procházka, 5.ročník

 

Poslední školní den před vánočními prázdninami jsme se všichni žáci naší školy shromáždili v tělocvičně, kde nám tři děvčata 4.a 5 ročníku- Bětka, Klárka a Adélka- předvedla své taneční umění. Bětka stepovala na písničku Ovečka Shaun, Klárka tancovala dvě písničky na hip-hop a Adélka  předvedla vystoupení z klubu mažoretek. Každá si oblékla svůj taneční kostým. Nejvíce se nám líbily stepařské boty, kterým se říká stepky. Všechna vystoupení byla parádní a tleskali jsme, až nás bolely ruce!

 

Tobiáš Teichmann, 4.r.

 

Zveřejněno 2.2.2017