Žádost o Office 365

Naše škola je součástí programu Open Value Subscription společnosti Microsoft. Díky tomuto programu můžeme do našich učeben nakupovat nejnovější software společnosti Microsoft za velice příznivých podmínek a naši žáci se tak mohou v rámci výuky seznámit s tím nejlepším, co je k dispozici.

Jako bonus k zakoupeným Office 2016 získáváme možnost nabídnout všem žákům naší školy roční licenci na plnou verzi Office 365. Tuto licenci můžete používat pro domácí použití, a to až na 5-ti zařízeních.

Licence je časově omezená na rok, ovšem pokud bude student v příštím roce stále naším žákem, bude Vám prodloužena.

Co získáte

 • Word
 • Excel
 • PowerPoint
 • Outlook
 • 1 TB úložného prostoru na OneDrive
 • a další.

Informace k žádosti

Níže naleznete formulář, který je nutné vyplnit, abychom Vám mohli vytvořit přístup pro stažení Vašich Office. Vyplňte prosím správně všechny údaje a obzvlášť Váš email. Na uvedený email Vám přijdou pokyny a přístupové údaje k účtu, prostřednictvím kterého si budete moci stáhnout Váš Office.

Jak office nainstalovat

 1. Na emailový účet, který jste vyplnili ve formuláři, Vám přijde email s přístupem ke speciálnímu účtu, zřízenému pro stažení Vašich office. Email bude obsahovat uživatelské jméno, heslo a odkaz na stránku, kde se přihlásíte.
 2. Klikněte na odkaz v emailu a na dané stránce vyplňte uživatelské jméno a heslo.
 3. Po přihlášení uvidíte velké tlačítko s nápisem „Instalovat teď“. Klikněte na tlačítko.
 4. Začne se Vám stahovat spustitelný soubor pro instalaci. Po jeho stažení na něj klikněte a spusťte tak instalaci.
 5. Teprvé během instalace se Vám automaticky stáhnou instalační soubory Wordu, Excelu atd. Doba stahování a instalace je závislá na rychlosti Vašeho internetového připojení. Doporučuji připojit pc k internetu kabelem, nebo být na místě se stabilním a silným Wi-Fi signálem.
 6. Hotovo.

Formulář pro žádost

  Jméno rodiče (vyžadováno)

  Jméno žáka (vyžadováno)

  Třída (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)