Vánoce v naší škole

 

Poslední den před Vánocemi jsme přišli do školy a těšili se na vánoční besídku ve třídě. Všichni jsme přinesli na ochutnání trochu cukroví z domu. Nakonec toho cukroví bylo tolik, že jsme ho ani všechno nesnědli!  Měli jsme pěkně vyzdobenou třídu, na stolech uprostřed třídy byly talíře s cukrovím a svítily svíčky…

První hodinu jsme si nejdříve celá třída zazpívali vánoční koledu a potom  jsme si rozdali vánoční dárky. Všichni jsme byli moc překvapeni, když jsme si dárek s číslem, které jsme si vylosovali, otevřeli. Musím říct, že ve všech balíčcích byly opravdu hezké dárky. Například fixy, sladkosti, sluchátka, různé hry apod.

Po rozbalení dárků jsme měli přestávku na svačinu.  Po svačině přišel čas na výrobu vánočních svícnů z jablíček a hřebíčků. Celá třída potom tak svátečně voněla!  Potom se celá škola sešla ve školní družině, abychom si společně zazpívali vánoční písničky a koledy. Paní ředitelka měla krátké povídání o Vánocích a všem nám popřála, ať si svátky užijeme a ať si o vánočních prázdninách odpočineme. Potom jsme se rozešli do tříd. Ve třídách jsme se mohli dívat na pohádku „Příšerky s.r.o.“ nebo na film „S tebou mě baví svět“. Když pohádky skončily, následoval oběd, a hurrrááá domů!

 

Miroslava Lhotská, 4. ročník

Zveřejněno 25.1.2016