Škola v přírodě

14.-18.9.2015 jsme jeli se školou na týden do Beskyd, kde jsme zažili úžasná dobrodružství v okolí hotelu Čarták.

Ale pěkně od začátku, celé to začalo takhle…

V pondělí jsme se rozloučili s rodiči. Odjeli jsme autobusem a jeli přibližně 2 hodiny. Ubytovali jsme se ve dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Bylo nás hodně a všichni se do hotelu nevešli, a tak museli někteří na přístavbu hned vedle hotelu.

V úterý si družstva rozdělila názvy týmů. Rozdělovalo se tak, že každé družstvo si vzalo papírek a na papírku bylo napsané místo, kde najde obálku. Každé družstvo ji mělo schovanou jinde.V obálce byl obrázek, který jsme museli poskládat a podle obrázku se pak po celý týden družstvo jmenovalo. Bylo celkem pět družstev: Medvědi,Vlci,Rysi,Jezevci a Lišky a ta proti sobě celý týden bojovala. Soutěžilo se v mnoha soutěžích.

Ve čtvrtek jsme hráli divadlo, u kterého jsme se hodně nasmáli. Po divadle byla oblíbená diskotéka a vyhodnocení celého týdne. První se umístili Vlci, druzí Jezevci, třetí Rysi, čtvrtí Medvědi a pátí Lišky.

Pátek byl smutný, protože jsme jeli domů, ale cestou zpátky jsme si udělali ještě výlet do muzea aut značky Tatra v Kopřivnici.

Eva Hřivňacká

Zveřejněno 25.10.2015